Lokalizacja

Typy obiektów

Rodzaje kuchni

pokaż wszystkie

Typy kuchni

pokaż wszystkie

Przedział cenowy0 - 150 PLN

od:
do:

Średnia ocena0 - 5

Ilość polubień0 - ?

Ilość obserwatorów0 - ?

Ilość opinii/ocen0 - ?

Godziny otwarcia00:00 - 24:00

Cechy lokalu

3,6
zdjęcie główne

Restauracja Maltańska

ul. Warszawska 25, 61-113, Poznań, Wielkopolskie
polubienia (62) oceny (23) zdjęcia lokalizacja
płatność kartą
WiFi
parking (bezpłatny)
wegetarianie
dzieci
klimatyzacja
jedzenie na wynos
otwarte do ostatniego klienta
catering
imprezy okolicznościowe
sprzedaż alkoholu
tańce
ilość dodatkowych miejsc letnich

x30

ilość miejsc

x150


Dane kontaktowe
telefon:61 877 03 04
telefon 2:503 089 175
rezerwacje:telefoniczne
email:wyświetl
strona:link do strony
facebook:link do profilu
Godziny otwarcia
poniedziałek: 11:00 - 19:00
wtorek: 11:00 - 19:00
środa: 11:00 - 19:00
czwartek: 11:00 - 19:00
piątek: 11:00 - 22:00
sobota: 11:00 - 00:00
niedziela: 12:00 - 19:00
Zakres cenowy
Ocena gości
średnia z 14 ocen Facebook:3,6
średnia z 9 ocen Google:3,5

Opis


Zapraszamy do skorzystania z oferty Restauracji Maltańskiej, przyjemnego miejsca położonego blisko centrum Poznania, nieopodal jez. Maltańskiego i Term Maltańskich. Naszą specjalnością są smaczne dania kuchni polskiej, proponujemy też ryby i potrawy kuchni azjatyckiej. Zapewniamy smaczne potrawy, za które odpowiada nasz Szef Kuchni. Gwarantujemy też fachową obsługę kelnerską i przyjemny wystrój. Jeśli w niedzielne popołudnie spacerują Państwo w pobliżu Malty, zapraszamy na smaczne obiady rodzinne.

Szef Kuchni Restauracji Maltańskiej zaprasza Państwa na sobotnie, niedzielne i świąteczne obiady rodzinne. To doskonała okazja, żeby miło spędzić czas w rodzinnym gronie korzystając z możliwości, jaką daje nasza promocja. Menu proponowane danego dnia jest uzależnione od aktualnych propozycji Szefa Kuchni. Każdego dnia w menu rodzinnym znajdzie się coś innego. Obiecujemy jednak, że posiłki będą smaczne, świeże i atrakcyjne dla wszystkich.
Cena obiadu rodzinnego: 15,00zł/osoba

Prowadzimy obsługę wycieczek - żywienie grup zbiorowych, np. turystycznych, przyjmujemy zamówienia na posiłki abonamentowe dla firm.

Lokal jest klimatyzowany. Zapraszamy do spędzenia kilku miłych chwil w modernistycznych wnętrzach Restauracji Maltańskiej. Modernizm, ciekawy styl architektoniczny sprzed kilkudziesięciu lat, pozwala jednak na taką aranżację sali, żeby spełniała wymagania stawiane przed nowoczesną restauracją i wszystkimi idącymi za tym technologiami.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dużą salę, która pomieści wszystkich Gości w komfortowych warunkach. Odwiedzający Restaurację mają przyjemność przebywania we własnym gronie. Nie znajdą tu Państwo wrażenia ścisku i tłoku a ciepły klimat, swobodę i rodzinną atmosferę. `

Do Państwa dyspozycji oddajemy również zadaszony i przybrany zielenią balkon, z którego można obserwować ruch wokół Malty i część panoramy Poznania. Na balkonie nie ma zakazu palenia.

Restauracja z przyjęciami, wieczorki taneczne każdy piątek, sobota 1 i ostatnia w miesiącu, w środku w ogóle się nie pali, w soboty czynne do ostatniego gościa.

Opinie (15)